register Paswoord vergeten?
Zoeken

Poll
Kerstmarkt wordt Wintermarkt. Maar welke naam wil jij nog zien veranderen?
OCMW wordt Win For Life ( 33.3% )
Ramadan wordt Hunger Games ( 33.3% )
Kerstman wordt Winterman ( 0% )
Filip De Winter wordt Filip De Kerst ( 33.3% )
6 votes
Gebruikersstatistieken
Aantal gebruikers nu online:
Maximum aantal tegelijk online vandaag:
maximum aantal tegelijk online dit jaar:
Fundalize ledenlijst
 

Posts met de tag : Rjtdbf

autos

Het beste van Supercars 2015! LaFerrari, Agera, 918, P1, Murcie SV, 458 Speciale etc

video
50%50%50%
0
door rubenJT op Sat. 2 Jan. 16 om 19:39
autos

Het beste van Supercars 2015: LaFerrari, DMC Scuderia, Murcie SV, 458 SA, Novitec Aventador etc.

video
50%50%50%
0
door rubenJT op Tue. 29 Dec. 15 om 15:26
autos

Ferrari FXX op Fiorano: Bizarre V12 Flybys!

video
50%50%50%
0
door rubenJT op Fri. 11 Dec. 15 om 16:16
autos

Exclusieve Mazzanti Evantra op de weg: Flybys en Acceleratie!

video
50%50%50%
0
door rubenJT op Sat. 28 Nov. 15 om 17:14
autos

Supercar Acceleraties: 800HP 335i Touring, LFA, 458 SA Aperta, Superleggera etc.

video
50%50%50%
0
door rubenJT op Sat. 21 Nov. 15 om 16:29
autos

Lamborghini Gallardo Superleggera Acceleratie Sounds

video
50%50%50%
0
door rubenJT op Sat. 10 Oct. 15 om 16:50
autos

Lexus LFA Tokyo Edition: Brute V10 Acceleratie Sounds!

video
50%50%50%
0
door rubenJT op Fri. 2 Oct. 15 om 16:05
autos

Mercedes Benz CL63 AMG rokende banden & acceleraties in Monaco!

video
50%50%50%
0
door rubenJT op Sun. 20 Sep. 15 om 16:34
autos

Supercar Acceleraties: CLK DTM AMG, 991 GT3 RS, GLE63, R8 GT, 599, R8, Turbo S etc.

video
50%50%50%
0
door rubenJT op Sat. 12 Sep. 15 om 10:23
autos

Hamann BMW M4 met Akrapovic uitlaten in Monaco: Acceleraties, Flybys etc.

video
50%50%50%
0
door rubenJT op Fri. 28 Aug. 15 om 13:30
autos

DMC Lamborghini Aventador LP700-4 & Ferrari 430 Scuderia Acceleratie Sounds!

video
50%50%50%
0
door rubenJT op Sat. 22 Aug. 15 om 16:29
autos

Reiter Lamborghini Murciélago LP670-4 SV: Tunnel Sound, Acceleraties, Revs etc.

video
50%50%50%
0
door rubenJT op Fri. 14 Aug. 15 om 16:29
autos

Supercar acceleraties: Novitec Aventador, Reiter Murcielago SV, 488 GTB, V12V Roadster etc.

video
50%50%50%
0
door rubenJT op Fri. 7 Aug. 15 om 16:53
autos

McLaren Mercedes SLR Stirling Moss in actie op Zandvoort

video
50%50%50%
0
door rubenJT op Sat. 1 Aug. 15 om 10:18
autos

Ferrari acceleraties Mille Miglia 2015: LaFerrari, 458 Speciale Aperta, 458\'s etc.

video
50%50%50%
0
door rubenJT op Sat. 18 Jul. 15 om 13:51
autos

Ferrari Acceleraties Mille Miglia 2015: LaFerrari, 458 Speciale Aperta, 430 Scuderia etc.

video
50%50%50%
0
door rubenJT op Mon. 6 Jul. 15 om 12:51
autos

Met een Gallardo achter een Mercedes-Benz SLS AMG met Straight Pipes

video
50%50%50%
0
door rubenJT op Sun. 28 Jun. 15 om 14:13
autos

McLaren Mercedes SLR\'s, 2x Stirling Moss & 3x AMG GT, Mille Miglia 2015

video
50%50%50%
0
door rubenJT op Tue. 23 Jun. 15 om 10:11
autos

Ferrari 458 Speciale Aperta Highspeed Flyby en Acceleratie Sounds!

video
50%50%50%
0
door rubenJT op Sat. 13 Jun. 15 om 10:36
autos

Gumball 3000 in Amsterdam: 458 DONUTS & Revs, F50, 918, 458 Liberty Walk, Gallardo etc.

video
30%30%
0
door rubenJT op Sat. 6 Jun. 15 om 15:21
autos

Ferrari 458 Special Aperta in Monaco: Acceleraties en Revs

video
50%50%50%
0
door rubenJT op Sat. 23 May. 15 om 16:13
autos

V8 Jaguar F-Type Coupe acceleraties en kleine politie achtervolging in Monaco

video
50%50%50%
0
door rubenJT op Fri. 8 May. 15 om 11:59
autos

Prior Design Audi R8 GT850 in Monaco: Revs en Acceleraties (Top Marques event)

video
50%50%50%
0
door rubenJT op Fri. 1 May. 15 om 15:47
autos

Ferrari 458 Speciale met Frequency Intelligent uitlaten in Monaco: Vlammen, Acceleraties, Revs etc.

video
50%50%50%
0
door rubenJT op Thu. 23 Apr. 15 om 17:48
autos

Ferrari acceleraties: 16M Scuderia, 2x 458, 2x 599, Challenge Stradale etc.

video
50%50%50%
0
door rubenJT op Thu. 9 Apr. 15 om 19:59
autos

Supercars in Düsseldorf: Porsche Carrera GT Acceleratie, 458 Edo Competition, Gallardo etc.

video
50%50%50%
0
door rubenJT op Fri. 6 Mar. 15 om 16:53
autos

Hypercars op het circuit: McLaren P1, Porsche 918 Spyder, Ferrari LaFerrari, Koenigsegg Agera R etc.

video
50%50%50%
0
door rubenJT op Fri. 20 Feb. 15 om 17:18
autos

Supercar Acceleraties: 2x Challenge Stradale, V8 Vantage S, Scuderia, F12, 911 Turbo etc.

video
50%50%50%
0
door rubenJT op Sat. 31 Jan. 15 om 19:55
autos

Mercedes-Benz G63 AMG 6X6 acceleraties op de weg

video
50%50%50%
0
door rubenJT op Fri. 23 Jan. 15 om 17:49
autos

Audi RS6 met GoPro\'s op een bochtige weg!

video
50%50%50%
0
door rubenJT op Sun. 11 Jan. 15 om 21:11
autos

Supercar Jaaroverzicht van Rjtdbf

video
50%50%50%
0
door rubenJT op Wed. 31 Dec. 14 om 17:27
autos

Supercars in Monaco: Stirling Moss, LaFerrari, Veyron Vitesse, Enzo, Mansory SLS etc.

video
50%50%50%
0
door rubenJT op Fri. 19 Dec. 14 om 17:39
autos

Supercars in Monaco PT.1: Zonda S, QP GTS, 918 Spyder, Aventador, ONE-77, Veyron SS etc.

video
50%50%50%
0
door rubenJT op Fri. 12 Dec. 14 om 15:56
autos

Supercar Acceleraties: Aventador, Koenigsegg Agera R, F12, GT3 RS, 650S, SA Aperta etc.

video
50%50%50%
0
door rubenJT op Fri. 5 Dec. 14 om 17:13
autos

Audi RS6 Avant C7 in Monaco! Tunnel Runs en Cruisen

video
50%50%50%
0
door rubenJT op Fri. 28 Nov. 14 om 16:32
autos

Supercar Acceleraties: Novitec 458 Speciale, V8 F-Type, 430 Scuderia, 550HP RX-7, GT-R etc.

video
50%50%50%
0
door rubenJT op Fri. 21 Nov. 14 om 17:58
autos

Novitec Rosso Ferrari 458 Speciale LAUNCH CONTROL!

video
50%50%50%
0
door rubenJT op Fri. 14 Nov. 14 om 18:41
autos

Audi RS4 Avant met Akrapovic uitlaten: acceleraties, revs, downshifts etc.

video
50%50%50%
1
door rubenJT op Wed. 5 Nov. 14 om 17:29
autos

Supercars Accelereren! G63 6x6, V8 Vantage S, 2x Challenge Stradale, GT3RSR, SLS, F12 etc.

video
50%50%50%
0
door rubenJT op Sat. 4 Oct. 14 om 19:45
autos

Ferrari 550 Barchetta rijdt tegen een auto!

video
65%65%65%
1
door rubenJT op Sat. 6 Sep. 14 om 23:56
autos

Supercar Tunnel Sounds! M5 vs. 458 Rev Battle, Huracán, Murcie SV, DBS etc.

video
50%50%50%
0
door rubenJT op Sun. 31 Aug. 14 om 15:17
autos

Reiter Lamborghini Murcièlago LP670-4 SV flybys op de snelweg, Circuit, Revs etc.

video
50%50%50%
0
door rubenJT op Fri. 22 Aug. 14 om 11:18
autos

De Lamborghini Huracán LP610-4 op de weg: Rev, Flyby, Downshift etc.

video
50%50%50%
0
door rubenJT op Sat. 16 Aug. 14 om 18:53
autos

Mansory SLS Cormeum in Monaco: Start Up, Acceleratie en WalkAround

video
50%50%50%
0
door rubenJT op Thu. 31 Jul. 14 om 17:00
autos

Nardo Grijze Audi RS6 Avant C7 in actie: acceleraties, revs, flybys etc

video
70%70%70%
0
door rubenJT op Fri. 25 Jul. 14 om 18:22
autos

Bizarre Hypercar Line-Up! 2x McLaren P1, 2x 918 Spyder, LaFerrari, 2x CGT en Enzo!

video
70%70%70%
0
door rubenJT op Sun. 8 Jun. 14 om 20:06
autos

Ferrari 430 Scuderia\'s op Spa Francorchamps!

video
50%50%50%
0
door rubenJT op Fri. 6 Jun. 14 om 17:02
autos

Porsche 991 GT3\'s zijn terug op de weg te vinden

video
50%50%50%
0
door rubenJT op Sun. 25 May. 14 om 23:01
autos

2x Ferrari F12 Berlinetta in actie op spa francorchamps! Lekkere acceleraties en flybys

video
50%50%50%
0
door rubenJT op Sat. 24 May. 14 om 08:02
autos

Porsche 997 GT3 korte drifts op Spa Francorchamps

video
50%50%50%
0
door rubenJT op Sun. 18 May. 14 om 18:52
1 2 3 4 »