register Paswoord vergeten?
Zoeken

Poll
Waar erger jij je het meest aan?
Ananas op een pizza ( 10% )
Witte sokken in sandalen ( 20% )
Mensen (Nederlanders in bijzonder) ( 50% )
Deze poll ( 10% )
Jehovah getuigen ( 10% )
10 votes
Gebruikersstatistieken
Aantal gebruikers nu online:
Maximum aantal tegelijk online vandaag:
maximum aantal tegelijk online dit jaar:
Fundalize ledenlijst
 

Posts met de tag : Sinterklaas

fun

Sinterklaas moet even Apeldoorn bellen

video
50%50%50%
1
door anima-john op Thu. 30 Nov. 17 om 11:20
varia

Zwarte Piet wandelt door een Engels park

video
73%73%73%73%
1
door Mayo op Thu. 13 Nov. 14 om 15:46
fun

KUD - Zwarte Pieten

video
85%85%85%85%
4
door Jellesg op Sat. 26 Oct. 13 om 18:16
varia

Zwarte piet of niet? De wereld draait door

video
75%75%75%75%
10
door Proto op Thu. 17 Oct. 13 om 18:18
muziek

XXlerator Sinterklaas - 2012 Official Aftermovies

video
75%75%75%75%
1
door Kickass op Mon. 17 Dec. 12 om 17:47
autos

de sint is opzoek naar een nieuw paard

video
88%88%88%88%88%
4
door crazyloco op Tue. 6 Dec. 11 om 18:36
fun

Sinterklaas is ne vetzak

video
90%90%90%90%90%
7
door strangeperson op Thu. 1 Dec. 11 om 11:38
fun

Sint klaar met paard

video
82%82%82%82%
4
door anima-john op Tue. 22 Nov. 11 om 11:13
fun

Het paard van Sinterklaas is zoek

video
57%57%57%
6
door rhodos op Mon. 31 Oct. 11 om 18:18
fun

Wie zoet is krijgt lekkers - Schoolfilm

video
90%90%90%90%90%
9
door moraalridder op Wed. 15 Dec. 10 om 11:39
fun

sinterklaas

video
88%88%88%88%88%
5
door dead_assclown op Wed. 8 Dec. 10 om 19:03
fun

De geschiedenis van Sinterklaas

video
96%96%96%96%96%
14
door ekzinator op Tue. 7 Dec. 10 om 23:00
fun

Sinterklaas & Technoboy at XXlerator Wie zoet is krijgt lekkers

video
86%86%86%86%
8
door Lyzza op Tue. 7 Dec. 10 om 22:05
fun

Rutger Castricum als hulpsinterklaas

video
74%74%74%74%
5
door Headsh0t op Mon. 6 Dec. 10 om 18:04
fun

Lieve sint

image
86%86%86%86%
11
door rebelator op Sun. 5 Dec. 10 om 15:17
muziek

Paul de Leeuw en Robert ten Brink als Sint en Piet (Langere versie)

video
88%88%88%88%88%
3
door Pr0xje op Mon. 22 Nov. 10 om 18:30
fun

Ik ben een zwarte P met een witte L

video
32%32%
9
door Dequal op Thu. 18 Nov. 10 om 21:53
fun

Schunnig sinterklaaslied schokt ouders

video
92%92%92%92%92%
16
door obi op Tue. 16 Nov. 10 om 14:21
fun

Ome henk die Tmf presenteert als Sinterklaas[strike gaan]

video
38%38%
4
door Dahaka op Fri. 2 Jul. 10 om 20:51
fun

sinterklaas is een vetzak

video
86%86%86%86%
9
door sonic op Wed. 31 Mar. 10 om 12:58
fun

Sinterklaas & Zwarte piet (Paul de Leeuw)

video
86%86%86%86%
5
door electroshocked op Sun. 6 Dec. 09 om 14:47
fun

Sinterklaaspost

video
95%95%95%95%95%
9
door rebelator op Sun. 6 Dec. 09 om 14:19