register Paswoord vergeten?
Zoeken

Poll
Ik ben gisteren ontmaagd. Zou jij terug maagd willen zijn?
Ja ( 41.7% )
Nee ( 58.3% )
12 votes
Gebruikersstatistieken
Aantal gebruikers nu online:
Maximum aantal tegelijk online vandaag:
maximum aantal tegelijk online dit jaar:
Fundalize ledenlijst
 

Posts met de tag : Sport

fun

Billboard lifting

video
50%50%50%
0
door anima-john op Mon. 30 Apr. 18 om 11:48
autos

Volkswagen sportmodus plus

video
50%50%50%
0
door anima-john op Wed. 3 Aug. 16 om 10:06
sport

Archery Tag - Archery Sports Global

video
50%50%50%
0
door Keyser_Soze op Fri. 17 Jul. 15 om 16:10
fun

Dildo Sport

video
50%50%50%
0
door Azlannagh op Fri. 6 Feb. 15 om 12:03
sport

De Antwerpse pleintjes zijn het hart van \'t stad

video
50%50%50%
1
door revozzz op Tue. 6 Jan. 15 om 21:01
sport

Days of my Youth (Full Movie)

video
75%75%75%75%
1
door Keyser_Soze op Wed. 31 Dec. 14 om 12:57
sport

Gepensioneerde bokser laat zien wat hij nog in huis heeft

video
90%90%90%90%90%
1
door bjornenlinda op Sun. 19 Oct. 14 om 20:24
sport

Women\'s bodybuilding - bikini competition

video
75%75%75%75%
2
door dimonn op Sun. 9 Mar. 14 om 15:30
sport

Mini bikini contest - women\'s bodybuilding

video
53%53%53%
0
door dimonn op Sun. 9 Mar. 14 om 15:27
fun

\'Birt\' strikes back

video
94%94%94%94%94%
5
door Lisaa- op Fri. 21 Feb. 14 om 14:10
varia

Het leven zoals het is: Amerikaanse tiener cheerleaders

video
23%23%
1
door eclipx op Sun. 12 Jan. 14 om 22:23
sport

Hoe blijf ik fit op 61 jaar

video
50%50%50%
1
door timplex op Sun. 5 Jan. 14 om 17:15
sport

Half Mile MX Red Bull: Straight Rythm

video
85%85%85%85%
0
door Rwan op Thu. 12 Dec. 13 om 23:11
sport

Never would have thought that this ball is elastic!

video
91%91%91%91%91%
3
door minnimal op Wed. 16 Oct. 13 om 21:07
sport

Aftermovie turnfeest sint-amands

video
75%75%75%75%
8
door timplex op Sun. 22 Sep. 13 om 20:54
sport

Geweldige camera technologie in het Yankee Stadium

video
91%91%91%91%91%
4
door Galome op Sun. 4 Aug. 13 om 19:29
sport

1 Fence 45 Riders

video
68%68%68%
5
door LUCCHINA1 op Thu. 25 Jul. 13 om 16:18
sport

Insane Downhill Mountainbike: Danny Hart 2011

video
91%91%91%91%91%
6
door Rwan op Fri. 28 Jun. 13 om 16:08
sport

Squashspeler maakt awesome schijnbeweging

video
88%88%88%88%88%
11
door rhodox op Sun. 31 Mar. 13 om 17:29
varia

Beste paarden ooit!

video
41%41%
5
door LUCCHINA1 op Sat. 23 Mar. 13 om 17:31
sport

The guy was a few steps away from death

video
60%60%60%
11
door windowskiller op Wed. 30 Jan. 13 om 17:22
sport

From the Sea to the Sky Red bull Enduro.

video
83%83%83%83%
0
door Rwan op Wed. 24 Oct. 12 om 12:13
sport

Voorbereiding van de belgische ref's

video
65%65%65%
2
door Stingel op Mon. 3 Sep. 12 om 13:42
fun

People are amazing 2012

video
83%83%83%83%
8
door HellsKitchen op Sun. 2 Sep. 12 om 21:07
fun

Japan WTF?!? xD

video
83%83%83%83%
8
door Johnynekoar op Tue. 28 Aug. 12 om 18:07
sport

Greatest Moments in Sports

video
90%90%90%90%90%
12
door Bistiriko op Mon. 27 Aug. 12 om 00:07
sport

mma fights and knockouts 2012

video
68%68%68%
7
door bloky op Tue. 14 Aug. 12 om 19:49
fun

Je zonnebril aan diggelen smijten tijdens cricket

video
87%87%87%87%87%
5
door Dequal op Thu. 26 Jul. 12 om 19:50
sport

Sport Motivational Video

video
91%91%91%91%91%
6
door Nasa op Mon. 11 Jun. 12 om 18:00
sport

Best of eXtreme Sport

video
94%94%94%94%94%
4
door Pr0xje op Wed. 9 May. 12 om 20:37
autos

2012 Bugatti Veyron 16.4 Grand Sport Vitesse

image
70%70%70%
2
door hbk op Thu. 19 Apr. 12 om 11:27
autos

2012 Bugatti Veyron 16.4 Grand Sport Brown Carbon Fiber and Aluminum

image
50%50%50%
1
door hbk op Thu. 19 Apr. 12 om 11:08
autos

2012 Land Rover Range Rover Sport Limited Edition

image
79%79%79%79%
5
door hbk op Wed. 18 Apr. 12 om 10:49
fun

Shocking Before and After Transformation in 5 Hours - EXPOSED!

video
80%80%80%80%
10
door Ottorongo op Thu. 12 Apr. 12 om 15:50
fun

raare sport evenementen

video
65%65%65%
7
door Highwayman op Wed. 29 Feb. 12 om 13:00
sport

The Flying Horse

video
28%28%
5
door LUCCHINA1 op Fri. 3 Feb. 12 om 23:53
fun

Worst Goalkeeper Ever....

video
27%27%
3
door LUCCHINA1 op Wed. 1 Feb. 12 om 00:52
sport

Life is beautiful

video
80%80%80%80%
7
door Kickass op Tue. 24 Jan. 12 om 19:19
fun

Nieuwe sport: Bubbelvoetbal

video
95%95%95%95%95%
11
door Galome op Tue. 24 Jan. 12 om 18:47
sport

WIN COMPILATION 2011

video
84%84%84%84%
8
door Gennar op Tue. 3 Jan. 12 om 23:19
fun

Watts Zap: 14.11.11

video
83%83%83%83%
7
door Galome op Thu. 17 Nov. 11 om 10:35
sport

Extreme Sports Compilation

video
94%94%94%94%94%
4
door bucky op Sun. 18 Sep. 11 om 23:56
fun

STOP !!!

video
73%73%73%73%
4
door windowskiller op Sat. 17 Sep. 11 om 18:06
sport

They invented a new style of sport :D

video
60%60%60%
2
door windowskiller op Wed. 14 Sep. 11 om 23:44
fun

The reactive dog will let you without words)

video
83%83%83%83%
9
door windowskiller op Sat. 10 Sep. 11 om 00:17
sport

He is.. only 71, but what a beautiful execution!

video
88%88%88%88%88%
21
door windowskiller op Thu. 8 Sep. 11 om 03:17
sport

New style of planking

video
75%75%75%75%
4
door windowskiller op Sat. 3 Sep. 11 om 00:16
sport

Adembenemende adrenaline compilatie (niet het event!)

video
92%92%92%92%92%
6
door LatraXor op Fri. 19 Aug. 11 om 14:41
sport

Wereldgoal!

video
93%93%93%93%93%
12
door Deo_Volente op Tue. 10 May. 11 om 17:05
sport

Kronum, a new sport

video
80%80%80%80%
11
door Sneezy op Sat. 23 Apr. 11 om 12:19
1 2 3 »