register Paswoord vergeten?
Zoeken

Poll
Stel dat je na quarantaine de keuze krijgt: een reis met vrouw/vriendin of BBQ met vrienden rond een lekkere steak. Wat zou uw keuze dan zijn?
Bleu ( 28.6% )
Saignant ( 42.9% )
A point ( 28.6% )
Bien cuit ( 0% )
7 votes
Gebruikersstatistieken
Aantal gebruikers nu online:
Maximum aantal tegelijk online vandaag:
maximum aantal tegelijk online dit jaar:
Fundalize ledenlijst
 

Posts met de tag : Strike

games

CS:GO in a nutshell

video
50%50%50%
0
door Arnodude53 op Sun. 20 Dec. 15 om 17:26
sport

De 24ste keer dat de perfecte game gebowld wordt

video
86%86%86%86%
1
door Azlannagh op Tue. 30 Dec. 14 om 12:25
varia

Matt Damon weigert nog te gaan kakken

video
83%83%83%83%
3
door Queen op Wed. 13 Feb. 13 om 12:54
fun

Golf simulator VS a professional golfist)

video
58%58%58%
3
door windowskiller op Tue. 20 Nov. 12 om 15:49
fun

Amazing reaction!

video
64%64%64%
3
door windowskiller op Sun. 14 Oct. 12 om 19:08
games

Trolling bots on Counter-Strike

video
88%88%88%88%88%
9
door BLUE_SMILEY op Sun. 7 Oct. 12 om 14:04
fun

nearby lightning strike

video
77%77%77%77%
3
door bloky op Tue. 7 Aug. 12 om 17:21
games

CSS: Incorporated 3 (clayman)

video
62%62%62%
5
door N1lson op Thu. 29 Mar. 12 om 18:03
fun

Aquaman Strikes Again

video
75%75%75%75%
1
door rolinke op Fri. 10 Feb. 12 om 09:58
fun

NMBS - Memes (SNCB voor de walen)

image
85%85%85%85%
12
door geraaar op Fri. 23 Dec. 11 om 19:34
games

CS:GO Showmatch (1.6 Pro\'s)

video
75%75%75%75%
7
door Toiny op Sat. 15 Oct. 11 om 03:54
varia

Man Walks Away From Lightning Strike

video
65%65%65%
12
door rolinke op Thu. 28 Apr. 11 om 00:14
sport

bowling trickshot

video
93%93%93%93%93%
12
door graeve op Wed. 29 Dec. 10 om 20:22
sport

The Greatest Bowling Strike Ever - Over The Barstool Bowling Trick Shot

video
92%92%92%92%92%
7
door Pr0xje op Wed. 23 Jun. 10 om 18:30
fun

Breakdancen terwijl je bowlt

video
83%83%83%83%
8
door SuperCury op Wed. 30 Dec. 09 om 23:10
fun

Counterstrike for kids (fake mod)

video
82%82%82%82%
11
door L4nc3r op Thu. 13 Aug. 09 om 08:00