register Paswoord vergeten?
Zoeken

Poll
Wakker worden...
met een tattoo op je gezicht ( 42.9% )
zonder tanden ( 57.1% )
7 votes
Gebruikersstatistieken
Aantal gebruikers nu online:
Maximum aantal tegelijk online vandaag:
maximum aantal tegelijk online dit jaar:
Fundalize ledenlijst
 

Posts met de tag : Supercars

autos

Supercars Acceleration Hard! R8 V10, 458 Italia, M5, GTR, SLS AMG, RS6 And Many More!! GMTEC meeting

video
50%50%50%
0
door Tomedelic1 op Wed. 20 Apr. 16 om 12:42
autos

Supercars Powersliding & Drifting, M5, M4, 458 Italia, F430- GMTEC meeting Tomedelic1 Tomedelic1

video
50%50%50%
0
door Tomedelic1 op Thu. 14 Apr. 16 om 12:50
autos

Het beste van Supercars 2015! LaFerrari, Agera, 918, P1, Murcie SV, 458 Speciale etc

video
50%50%50%
0
door rubenJT op Sat. 2 Jan. 16 om 19:39
autos

Het beste van Supercars 2015: LaFerrari, DMC Scuderia, Murcie SV, 458 SA, Novitec Aventador etc.

video
50%50%50%
0
door rubenJT op Tue. 29 Dec. 15 om 15:26
autos

Super Car Meeting: Aventador SV, Burnouts, BMW M5 e60, C63 IPE, Porsche GT3RS, Nissan GTR and more

video
50%50%50%
0
door Tomedelic1 op Wed. 9 Dec. 15 om 13:03
autos

Supercar Acceleraties: 800HP 335i Touring, LFA, 458 SA Aperta, Superleggera etc.

video
50%50%50%
0
door rubenJT op Sat. 21 Nov. 15 om 16:29
autos

Supercars Accelerating! Murcielago, 458 Speciale, M4 Coupe & More SOUNDS!

video
50%50%50%
0
door Jewethe op Fri. 18 Sep. 15 om 10:36
autos

Supercar Acceleraties: CLK DTM AMG, 991 GT3 RS, GLE63, R8 GT, 599, R8, Turbo S etc.

video
50%50%50%
0
door rubenJT op Sat. 12 Sep. 15 om 10:23
autos

Supercar acceleraties: Novitec Aventador, Reiter Murcielago SV, 488 GTB, V12V Roadster etc.

video
50%50%50%
0
door rubenJT op Fri. 7 Aug. 15 om 16:53
autos

Ferrari acceleraties Mille Miglia 2015: LaFerrari, 458 Speciale Aperta, 458\'s etc.

video
50%50%50%
0
door rubenJT op Sat. 18 Jul. 15 om 13:51
autos

Met een Gallardo achter een Mercedes-Benz SLS AMG met Straight Pipes

video
50%50%50%
0
door rubenJT op Sun. 28 Jun. 15 om 14:13
autos

Ferrari 458 Speciale Aperta Highspeed Flyby en Acceleratie Sounds!

video
50%50%50%
0
door rubenJT op Sat. 13 Jun. 15 om 10:36
autos

Supercars in London (Part 5) - Veyron 16.4, Aventador, V12 Vantage S & More!!

video
50%50%50%
0
door Jewethe op Tue. 2 Jun. 15 om 16:00
autos

Ferrari 458 Special Aperta in Monaco: Acceleraties en Revs

video
50%50%50%
0
door rubenJT op Sat. 23 May. 15 om 16:13
autos

Supercars Hitting Rev Limiter hard!! DBS, R8 GT, Turbo, R8, F430, V8 Vantage

video
50%50%50%
0
door Tomedelic1 op Sun. 10 May. 15 om 22:09
autos

Supercars in Düsseldorf: Porsche Carrera GT Acceleratie, 458 Edo Competition, Gallardo etc.

video
50%50%50%
0
door rubenJT op Fri. 6 Mar. 15 om 16:53
autos

Supercar Acceleraties: 2x Challenge Stradale, V8 Vantage S, Scuderia, F12, 911 Turbo etc.

video
50%50%50%
0
door rubenJT op Sat. 31 Jan. 15 om 19:55
autos

Top Marques Monaco 2014: Supercar Madness

video
75%75%75%75%
0
door WordOfCars op Thu. 29 Jan. 15 om 16:03
autos

Audi RS6 met GoPro\'s op een bochtige weg!

video
50%50%50%
0
door rubenJT op Sun. 11 Jan. 15 om 21:11
autos

Supercar Jaaroverzicht van Rjtdbf

video
50%50%50%
0
door rubenJT op Wed. 31 Dec. 14 om 17:27
autos

Supercars in Monaco: Stirling Moss, LaFerrari, Veyron Vitesse, Enzo, Mansory SLS etc.

video
50%50%50%
0
door rubenJT op Fri. 19 Dec. 14 om 17:39
autos

Supercars in Monaco PT.1: Zonda S, QP GTS, 918 Spyder, Aventador, ONE-77, Veyron SS etc.

video
50%50%50%
0
door rubenJT op Fri. 12 Dec. 14 om 15:56
autos

Supercar Acceleraties: Aventador, Koenigsegg Agera R, F12, GT3 RS, 650S, SA Aperta etc.

video
50%50%50%
0
door rubenJT op Fri. 5 Dec. 14 om 17:13
autos

Supercar Acceleraties: Novitec 458 Speciale, V8 F-Type, 430 Scuderia, 550HP RX-7, GT-R etc.

video
50%50%50%
0
door rubenJT op Fri. 21 Nov. 14 om 17:58
autos

Novitec Rosso Ferrari 458 Speciale LAUNCH CONTROL!

video
50%50%50%
0
door rubenJT op Fri. 14 Nov. 14 om 18:41
autos

Audi RS4 Avant met Akrapovic uitlaten: acceleraties, revs, downshifts etc.

video
50%50%50%
1
door rubenJT op Wed. 5 Nov. 14 om 17:29
autos

Supercars Accelereren! G63 6x6, V8 Vantage S, 2x Challenge Stradale, GT3RSR, SLS, F12 etc.

video
50%50%50%
0
door rubenJT op Sat. 4 Oct. 14 om 19:45
autos

Supercar Tunnel Sounds! M5 vs. 458 Rev Battle, Huracán, Murcie SV, DBS etc.

video
50%50%50%
0
door rubenJT op Sun. 31 Aug. 14 om 15:17
autos

Ferrari 430 Scuderia\'s op Spa Francorchamps!

video
50%50%50%
0
door rubenJT op Fri. 6 Jun. 14 om 17:02
autos

Porsche 991 GT3\'s zijn terug op de weg te vinden

video
50%50%50%
0
door rubenJT op Sun. 25 May. 14 om 23:01
autos

2x Ferrari F12 Berlinetta in actie op spa francorchamps! Lekkere acceleraties en flybys

video
50%50%50%
0
door rubenJT op Sat. 24 May. 14 om 08:02
autos

Best of Supercar sounds 2013: 599XX, 1100HP, GTR, M3 and many more

video
50%50%50%
0
door Tomedelic1 op Wed. 2 Apr. 14 om 17:02
autos

Audi RS6 Avant C7 in actie: heerlijke Acceleraties, Revs, Start-Up etc.

video
50%50%50%
0
door rubenJT op Sun. 9 Mar. 14 om 08:20
autos

Supercar flybys op hoge snelheid: Ferrari 430 Scuderia, Gallardo, Geiger Corvette, 800HP GT-R etc.

video
50%50%50%
0
door rubenJT op Sat. 1 Feb. 14 om 17:09
autos

Lamborghini Gallardo slide en brute V10 acceleraties!

video
40%40%
0
door rubenJT op Sun. 19 Jan. 14 om 20:48
autos

Heerlijke Supercar Acceleraties: 16M SLIDE, Afrojack\'s Aventador, F12, SLS BS, Akrapovic LP570 etc

video
50%50%50%
0
door rubenJT op Sun. 5 Jan. 14 om 20:40
autos

De beste supercar momenten van 2013! Koenigsegg, Ferrari, Lamborghini, Alfa Romeo etc.

video
50%50%50%
0
door rubenJT op Sun. 22 Dec. 13 om 11:11
autos

Supercars in Düsseldorf: Superleggera, R8 V10 Plus, SLS, A45 Edition One, 458 etc.

video
50%50%50%
1
door rubenJT op Sat. 7 Dec. 13 om 09:54
autos

Prior Design Audi R8 GT850: Acceleratie, Start Up, Revs etc.

video
50%50%50%
0
door rubenJT op Sat. 30 Nov. 13 om 09:45
autos

Supercar Acceleraties: GT-R met Milltek uitlaten, Akrapovic R8 V10, SLR, 4x MP4-12C etc.

video
50%50%50%
0
door rubenJT op Fri. 22 Nov. 13 om 16:53
autos

Mercedes-Benz SLS AMG Black Series: Revs en Acceleratie!

video
50%50%50%
0
door rubenJT op Fri. 15 Nov. 13 om 14:45
autos

Ferrari California Onboard Actie: 300km/h+ Autobahn rit, Acceleraties, Flyby etc.

video
50%50%50%
0
door rubenJT op Fri. 25 Oct. 13 om 15:22
autos

+60 Supercar Acceleraties! 4x MP4-12C, SL65BS, GT-R\'s, Scuderia, G-Power M6 , Gallardo etc.

video
50%50%50%
2
door rubenJT op Sun. 6 Oct. 13 om 21:44
autos

Harde Supercar Acceleraties! LP560-4, FF, Viper Wheelspin, Quicksilver Gallardo, R8, SLS etc.

video
75%75%75%75%
1
door rubenJT op Fri. 13 Sep. 13 om 23:38
autos

Supercar Acceleraties! Murcielago SV, Aventador, 458, Capristo F430, GT3, Z06 etc

video
75%75%75%75%
2
door rubenJT op Sat. 31 Aug. 13 om 19:48
autos

Supercars in Marbella 2013! F12Berlinetta, Akrapovic GT-R, 599 HGTE, F-Type V8S, 1M Slide etc.

video
50%50%50%
0
door rubenJT op Sat. 17 Aug. 13 om 14:02
autos

Supercars Accelereren! LP670-4 SV, Scuderia, Aventador, V12V Roadster, DBS Carbon Black etc.

video
75%75%75%75%
0
door rubenJT op Fri. 5 Jul. 13 om 09:48
autos

One-Day Carspotting in Düsseldorf! (V12 Vantage, Artega GT and more!) - Part 1

video
83%83%83%83%
2
door Jewethe op Mon. 24 Jun. 13 om 13:38
autos

Lekkere Supercar Acceleraties! Gallardo, F430, 360, Testarossa met Fuchs Uitlaten, GT-R etc.

video
50%50%50%
0
door rubenJT op Fri. 14 Jun. 13 om 12:29
autos

Harde Supercar Acceleraties! Spyker C8, Alfa Romeo 8C, 599, 2-Eleven, GT-R, 911 Turbo etc.

video
75%75%75%75%
1
door rubenJT op Sun. 9 Jun. 13 om 11:23
1 2 3 »