register Paswoord vergeten?
Zoeken

Poll
Waar erger jij je het meest aan?
Ananas op een pizza ( 0% )
Witte sokken in sandalen ( 0% )
Mensen (Nederlanders in bijzonder) ( 50% )
Deze poll ( 0% )
Jehovah getuigen ( 50% )
2 votes
Gebruikersstatistieken
Aantal gebruikers nu online:
Maximum aantal tegelijk online vandaag:
maximum aantal tegelijk online dit jaar:
Fundalize ledenlijst
 

Posts met de tag : Tech

fun

Our life in lines of code

video
50%50%50%
0
door anima-john op Thu. 5 Oct. 17 om 11:07
fun

High Tech Couture

video
50%50%50%
1
door anima-john op Mon. 18 Jan. 16 om 16:48
varia

Het meest futuristische cruiseschip anno 2014

video
83%83%83%83%
3
door eclipx op Tue. 25 Nov. 14 om 20:14
autos

New Tech for Old Cars

video
50%50%50%
0
door eclipx op Thu. 3 Oct. 13 om 11:11
fun

CNET Top 5 : Tech trends Big Brother must love

video
65%65%65%
2
door eclipx op Mon. 5 Aug. 13 om 14:23
fun

Charge your gadgets with pee

video
55%55%55%
0
door eclipx op Mon. 5 Aug. 13 om 14:23
varia

Has Apple lost its cool factor?

video
83%83%83%83%
11
door eclipx op Thu. 30 May. 13 om 11:07
varia

CES 2013 LIVE

video
88%88%88%88%88%
2
door eclipx op Mon. 7 Jan. 13 om 18:08
fun

[Collegehumor]Porn tech support

video
94%94%94%94%94%
2
door Arnodude53 op Thu. 16 Feb. 12 om 19:18
fun

Family Tech Support Guy (4chan)

image
97%97%97%97%97%
24
door L4nc3r op Thu. 22 Sep. 11 om 18:30
muziek

The Shift (zelfgemaakte tech trance /progressive house track)

video
88%88%88%88%88%
3
door Don_Rez op Sat. 8 Jan. 11 om 08:44
games

From Dust - Video 1 : Tech Demo

video
75%75%75%75%
3
door Kurabu op Wed. 18 Aug. 10 om 11:30