register Paswoord vergeten?
Zoeken

Poll
Plassen doe ik...
zittend ( 28.6% )
staand ( 42.9% )
tijdens het kakken ( 14.3% )
liggend ( 14.3% )
7 votes
Gebruikersstatistieken
Aantal gebruikers nu online:
Maximum aantal tegelijk online vandaag:
maximum aantal tegelijk online dit jaar:
Fundalize ledenlijst
 

Posts met de tag : Video

varia

Real life First Person Shooter (chatroulette version)

video
94%94%94%94%94%
2
door Revolutiionzz op Sat. 22 Aug. 15 om 03:26
fun

Captcha

video
92%92%92%92%92%
4
door hypolicious op Wed. 15 Jul. 15 om 16:23
fun

De bosjesdans

video
23%23%
1
door BOT op Tue. 27 Jan. 15 om 19:22
fun

videos games are dumb

video
83%83%83%83%
0
door hypolicious op Sat. 6 Dec. 14 om 19:53
fun

3 seconds cooking

video
83%83%83%83%
0
door bjornenlinda op Sat. 29 Nov. 14 om 15:07
autos

Epic World-Record Truck Jump by EMC and Lotus F1 Team

video
50%50%50%
0
door bjornenlinda op Wed. 26 Nov. 14 om 18:06
fun

Het probleem met gamergate

video
30%30%
1
door Azlannagh op Tue. 4 Nov. 14 om 11:37
fun

Kikkers bekijken video over wormen.

video
75%75%75%75%
0
door Azlannagh op Mon. 22 Sep. 14 om 12:05
fun

Op rollerblades door de metro

video
85%85%85%85%
1
door Azlannagh op Wed. 10 Sep. 14 om 14:09
fun

Instructies voor de kinderen: hoe een toiletrol vervangen.

video
75%75%75%75%
0
door Azlannagh op Mon. 1 Sep. 14 om 13:30
fun

Steampunk prothese

video
83%83%83%83%
0
door Azlannagh op Tue. 26 Aug. 14 om 15:04
fun

Kwade vrouw krijgt lik op stuk in de bus

video
88%88%88%88%88%
6
door Azlannagh op Tue. 27 May. 14 om 13:18
fun

Nog een failcompilatie... om het af te leren!

video
73%73%73%73%
0
door Azlannagh op Mon. 26 May. 14 om 16:45
fun

Verhulde identiteit beïnvloed

video
75%75%75%75%
2
door dimonn op Thu. 24 Apr. 14 om 12:35
fun

Dronken man vs. hek

video
88%88%88%88%88%
1
door Kickass op Tue. 15 Apr. 14 om 20:01
fun

Nederlandse reporter valt tijdens interview in het water

video
53%53%53%
4
door siananim op Wed. 9 Apr. 14 om 19:36
fun

Dog was scared

video
50%50%50%
0
door siananim op Sun. 6 Apr. 14 om 15:51
fun

Active overload

video
83%83%83%83%
2
door siananim op Sat. 5 Apr. 14 om 21:15
fun

Secret button cat

video
27%27%
1
door siananim op Sat. 5 Apr. 14 om 21:14
autos

Something went wrong

video
50%50%50%
3
door siananim op Fri. 4 Apr. 14 om 19:22
fun

Portion of fun!)

video
75%75%75%75%
0
door klintsexx op Tue. 1 Apr. 14 om 17:21
fun

Meisje verkoopt zichzelf op Google Earth

video
23%23%
1
door dimonn op Mon. 31 Mar. 14 om 18:01
varia

Man wordt gered uit brandend huis

video
65%65%65%
2
door dimonn op Wed. 26 Mar. 14 om 20:04
fun

Cat Adolf was licked

video
60%60%60%
0
door forgor op Fri. 21 Mar. 14 om 15:06
fun

Stevige wind

video
93%93%93%93%93%
0
door dimonn op Thu. 20 Mar. 14 om 18:20
varia

Explosie in Omsk Russia

video
30%30%
1
door siananim op Thu. 6 Mar. 14 om 16:09
fun

Bad trick

video
70%70%70%
1
door siananim op Wed. 5 Mar. 14 om 16:55
muziek

Secret DNA - Evacuation

video
50%50%50%
2
door Thejournalist op Tue. 25 Feb. 14 om 14:55
games

Let\'s play week 8 (geen spraak)

video
30%30%
0
door Ancalagon op Sat. 22 Feb. 14 om 17:23
fun

Very lazy cat

video
73%73%73%73%
5
door siananim op Thu. 13 Feb. 14 om 20:23
fun

Cool Dancers

video
83%83%83%83%
0
door siananim op Sat. 1 Feb. 14 om 12:28
autos

drift rc cars

video
77%77%77%77%
4
door ChaoTiCxD3F4ULT op Thu. 30 Jan. 14 om 19:18
fun

Meanwhile in Russia

video
83%83%83%83%
5
door siananim op Thu. 23 Jan. 14 om 19:14
varia

Best - Good People Compilation

video
75%75%75%75%
2
door siananim op Sun. 5 Jan. 14 om 19:18
fun

Korte leuke video compilatie

video
75%75%75%75%
3
door siananim op Mon. 30 Dec. 13 om 20:57
fun

NEW - Best funny video compilation!

video
75%75%75%75%
1
door siananim op Mon. 30 Dec. 13 om 20:54
fun

Gewapende overval loopt anders dan gepland

video
77%77%77%77%
13
door siananim op Wed. 25 Dec. 13 om 13:47
fun

Rescue of a dog from ice captivity!

video
91%91%91%91%91%
6
door siananim op Tue. 24 Dec. 13 om 14:34
fun

Awesom - Cat hit a dog Combo blow

video
55%55%55%
0
door siananim op Sun. 22 Dec. 13 om 01:38
fun

Best Funny video compilation

video
77%77%77%77%
0
door siananim op Sun. 22 Dec. 13 om 01:37
varia

Instrumentheek vzw - Promo video

video
75%75%75%75%
3
door Jellesg op Tue. 26 Nov. 13 om 19:38
fun

Deze prank loopt een beetje uit de hand

video
57%57%57%
4
door Kickass op Fri. 22 Nov. 13 om 15:37
fun

Levensechte Chucky jaagt mensen stuipen op het lijf aan busstation

video
80%80%80%80%
4
door Kickass op Thu. 21 Nov. 13 om 18:19
muziek

Studder - Who are you?

video
23%23%
2
door Thejournalist op Mon. 9 Sep. 13 om 10:50
fun

7 sec video\'s

video
73%73%73%73%
1
door Technical1988 op Mon. 8 Jul. 13 om 20:28
varia

This is TERRA

video
90%90%90%90%90%
0
door windowskiller op Sat. 8 Jun. 13 om 09:14
fun

Deep Philosophical Video

video
91%91%91%91%91%
2
door Proto op Sun. 5 May. 13 om 22:31
fun

Super video - 8 minutes positives

video
77%77%77%77%
2
door jhostmc op Wed. 1 May. 13 om 15:30
film

Onze helden zijn terug

video
83%83%83%83%
2
door anima-john op Tue. 2 Apr. 13 om 10:19
fun

Dan wil je eens stoer doen met je Lamborghini

video
53%53%53%
14
door Kickass op Wed. 27 Feb. 13 om 19:37
1 2 3 4 »