register Paswoord vergeten?
Zoeken

Poll
Stel dat je na quarantaine de keuze krijgt: een reis met vrouw/vriendin of BBQ met vrienden rond een lekkere steak. Wat zou uw keuze dan zijn?
Bleu ( 28.6% )
Saignant ( 42.9% )
A point ( 28.6% )
Bien cuit ( 0% )
7 votes
Gebruikersstatistieken
Aantal gebruikers nu online:
Maximum aantal tegelijk online vandaag:
maximum aantal tegelijk online dit jaar:
Fundalize ledenlijst

25 Favorieten van de_zak

fun

De weerspreuken ! echt neergaan :D

video
62%62%62%
0 Reacties
door mxdude op Mon. 3 Nov. 08 om 21:52
fun

voor de mensen die van droge humor houden!

flash
58%58%58%
0 Reacties
door Intertet op Thu. 27 Apr. 06 om 18:37
fun

Shake That Ugly Ass!

flash
50%50%50%
0 Reacties
door Ataraxis op Fri. 19 May. 06 om 22:41
fun

Loituma , voor eens en voor altijd (allemaal)

flash
97%97%97%97%97%
0 Reacties
door Intertet op Wed. 21 Jun. 06 om 20:23
fun

Het dorp!!! DE MAX

flash
88%88%88%88%88%
0 Reacties
door 4stroker op Wed. 21 Jun. 06 om 21:13
fun

tof voe ip msn

text
25%25%
0 Reacties
door Intertet op Wed. 5 Jul. 06 om 20:54
fun

En Bush kan ook zinge

video
83%83%83%83%
0 Reacties
door de_zak op Wed. 19 Jul. 06 om 14:39
fun

eSenDee smokebomb

video
50%50%50%
0 Reacties
door Intertet op Wed. 19 Jul. 06 om 20:15
fun

ric flair & E.Guerrero segment

video
50%50%50%
0 Reacties
door Intertet op Fri. 28 Jul. 06 om 11:33
fun

FC. De Kampioene (NL :D)

video
88%88%88%88%88%
0 Reacties
door pakki op Wed. 9 Aug. 06 om 07:24
fun

Graffity Fun

image
60%60%60%
0 Reacties
door Soulke op Wed. 9 Aug. 06 om 14:39
fun

WWE Judgement Day 2005 - I Quit Match

video
75%75%75%75%
0 Reacties
door lambo op Mon. 14 Aug. 06 om 10:40
fun

Angry German Kid Vs. Fancing Fatties

video
86%86%86%86%
0 Reacties
door Gazmask_ op Wed. 23 Aug. 06 om 20:51
fun

strak vechtspel

flash
83%83%83%83%
0 Reacties
door Intertet op Wed. 30 Aug. 06 om 14:35
fun

Een kleine Mega compilatie, echt lache

video
83%83%83%83%
0 Reacties
door Intertet op Thu. 28 Sep. 06 om 17:20
fun

beauty en de nerd + spuiten en slikken (full afleveringen)

video
90%90%90%90%90%
0 Reacties
door kiekske op Sat. 4 Nov. 06 om 20:33
fun

Zalige Funpost - Biggest ever

image
97%97%97%97%97%
0 Reacties
door Nielsi op Tue. 14 Nov. 06 om 19:34
fun

Humorcompilatie... Strijkgaan!!! :-DD

video
96%96%96%96%96%
0 Reacties
door The_Tuxedo op Sat. 18 Nov. 06 om 19:48
fun

1000 crashes

video
83%83%83%83%
0 Reacties
door freaky_friday op Sun. 19 Nov. 06 om 20:05
fun

alex agnew national geografic

video
91%91%91%91%91%
0 Reacties
door Intertet op Thu. 7 Dec. 06 om 19:53
fun

Willy's en Marjetten, aflevering 1 werkt zeker !!

video
91%91%91%91%91%
0 Reacties
door sobry op Tue. 12 Dec. 06 om 07:54
fun

Hans teeuwen - Hard en zielig

video
73%73%73%73%
0 Reacties
door xxstijn op Thu. 21 Dec. 06 om 19:48
fun

VJ Tony

video
90%90%90%90%90%
0 Reacties
door Thomas3 op Mon. 25 Dec. 06 om 13:21
fun

jump is out this is in

video
61%61%61%
0 Reacties
door tidus160 op Sun. 13 May. 07 om 15:53
fun

Bijbelse mortal kombat

flash
82%82%82%82%
0 Reacties
door sokar op Fri. 18 May. 07 om 15:05