register Paswoord vergeten?
Zoeken

Poll
Stel dat je na quarantaine de keuze krijgt: een reis met vrouw/vriendin of BBQ met vrienden rond een lekkere steak. Wat zou uw keuze dan zijn?
Bleu ( 28.6% )
Saignant ( 42.9% )
A point ( 28.6% )
Bien cuit ( 0% )
7 votes
Gebruikersstatistieken
Aantal gebruikers nu online:
Maximum aantal tegelijk online vandaag:
maximum aantal tegelijk online dit jaar:
Fundalize ledenlijst

148 Favorieten van nvg2

fun

De Leem house ! Hoog WTF - gehalte

video
86%86%86%86%
13 Reacties
door Foure op Tue. 15 Jun. 10 om 23:31
autos

Pickup burnout

video
50%50%50%
0 Reacties
door Audioholic op Sat. 22 Apr. 06 om 23:23
autos

Dodge Viper vs Suzuki Hayabusa

video
50%50%50%
0 Reacties
door Audioholic op Sat. 22 Apr. 06 om 23:29
fun

knights online, vet spel!

image
65%65%65%
0 Reacties
door rubenzzz op Sat. 29 Apr. 06 om 12:17
fun

Vis in je kruis

video
50%50%50%
0 Reacties
door hbk op Sun. 4 Jun. 06 om 18:17
varia

Falling Sand Game

flash
75%75%75%75%
0 Reacties
door 57Tactical op Sun. 30 Jul. 06 om 19:11
varia


%
Reacties
door Intertet op Thu. 1 Jan. 70 om 01:00
sport

Bond wil Namen én Geel in tweede klasse

video
75%75%75%75%
0 Reacties
door Pieter_BA op Fri. 7 Sep. 07 om 17:44
fun

homemade slide

video
88%88%88%88%88%
0 Reacties
door rush op Mon. 24 Mar. 08 om 02:02
fun

Zerve ~ Fun Post (103)

image
94%94%94%94%94%
0 Reacties
door Gippal op Sun. 24 Jun. 07 om 20:16
varia


%
Reacties
door Intertet op Thu. 1 Jan. 70 om 01:00
sport

Fighting for pride: Mirko "Cro cop" Filipovic

video
83%83%83%83%
0 Reacties
door BlueBull op Sun. 17 Jun. 07 om 14:06
babes

Het kortste rokje ooit...

video
39%39%
0 Reacties
door Intertet op Fri. 15 Sep. 06 om 21:22
varia

Halo Wars

text
75%75%75%75%
0 Reacties
door Boelie_17 op Wed. 27 Sep. 06 om 22:32
varia

5 jaar en steengoed ^^

video
85%85%85%85%
0 Reacties
door Intertet op Thu. 28 Sep. 06 om 17:18
varia

Vet spel ( stagknight)

flash
83%83%83%83%
0 Reacties
door j-man op Wed. 29 Nov. 06 om 13:24
fun

Liefde is... :p

image
90%90%90%90%90%
0 Reacties
door Intertet op Mon. 4 Dec. 06 om 17:13
varia

Halo 3 exlusieve spot!!

video
88%88%88%88%88%
0 Reacties
door Intertet op Tue. 5 Dec. 06 om 18:28
varia

Mijn versie van Halo 3 reclame

video
80%80%80%80%
0 Reacties
door Lord0Link op Thu. 7 Dec. 06 om 17:13
fun

Funny cats :p - deel 2

image
95%95%95%95%95%
0 Reacties
door Q-BiC op Fri. 8 Dec. 06 om 17:47
fun

Just another Thorpedro post ...

image
91%91%91%91%91%
0 Reacties
door Thorpedro op Mon. 11 Dec. 06 om 13:37
fun

Gender (6)

image
90%90%90%90%90%
0 Reacties
door hbk op Mon. 11 Dec. 06 om 17:39
varia

BioShock [Xbox 360]

image
77%77%77%77%
0 Reacties
door andries_flaming op Tue. 19 Dec. 06 om 15:35
varia

Xbox 360 Laptop

image
92%92%92%92%92%
0 Reacties
door Hebbes op Tue. 19 Dec. 06 om 15:43
varia

eerste HALO 3 IN-GAME beelden

video
80%80%80%80%
0 Reacties
door shizzle op Wed. 20 Dec. 06 om 23:02
varia

HALO 3 - Gameplay - Evolution

video
83%83%83%83%
0 Reacties
door shizzle op Fri. 22 Dec. 06 om 13:07
fun

Woman Faints on Live TV while Talking

video
85%85%85%85%
0 Reacties
door Keyser_Soze op Tue. 26 Dec. 06 om 21:28
fun

De waarheid over profielfoto's

image
90%90%90%90%90%
0 Reacties
door sec op Mon. 8 Jan. 07 om 17:17
varia

The Godfather voor op de Wii

video
89%89%89%89%89%
0 Reacties
door shizzle op Fri. 12 Jan. 07 om 17:44
fun

When table met face.

video
93%93%93%93%93%
0 Reacties
door Audioholic op Fri. 9 Feb. 07 om 19:19
fun

Cars And Motors FUN

image
93%93%93%93%93%
0 Reacties
door Briky op Sat. 10 Feb. 07 om 13:16
fun

card magic (echt raar)

video
80%80%80%80%
0 Reacties
door bad-boy1991 op Tue. 13 Feb. 07 om 16:58
fun

Dame flipt door tijdens radioshow

video
88%88%88%88%88%
0 Reacties
door cabrio93 op Tue. 20 Feb. 07 om 19:52
varia

WoW Trailer

video
78%78%78%78%
0 Reacties
door stephenderouck op Wed. 28 Feb. 07 om 21:23
varia

Bioshock walkthrough 2

video
83%83%83%83%
0 Reacties
door ^^Sam op Mon. 5 Mar. 07 om 19:03
varia

World of Warcrack is verslavend

video
77%77%77%77%
0 Reacties
door davydeb op Mon. 12 Mar. 07 om 22:39
fun

De geschiedenis van de man

image
88%88%88%88%88%
0 Reacties
door Gazmask_ op Tue. 20 Mar. 07 om 20:58
varia

Elephant Race By WoW

video
50%50%50%
0 Reacties
door stephenderouck op Sat. 24 Mar. 07 om 23:52
varia

Draenei Dance

video
75%75%75%75%
0 Reacties
door stephenderouck op Sun. 25 Mar. 07 om 00:09
varia

WoW Nude Patch

video
63%63%63%
0 Reacties
door stephenderouck op Sun. 25 Mar. 07 om 00:58
varia

Code Monkey in WoW

video
83%83%83%83%
0 Reacties
door stephenderouck op Sun. 25 Mar. 07 om 00:41
varia

Op World Of Warcraft visse me de Wii

video
72%72%72%72%
0 Reacties
door stephenderouck op Sun. 25 Mar. 07 om 00:40
varia

BlackSite: Area 51 trailer + interview. Voor PS3, X Box 360 en PC

video
65%65%65%
0 Reacties
door ^^Sam op Sun. 25 Mar. 07 om 12:05
varia

WoW - beste warrior pvp movie ooit (vind ik) Maydie

video
74%74%74%74%
0 Reacties
door zoidberg op Sun. 25 Mar. 07 om 15:40
varia

WoW : Whatever !

video
87%87%87%87%87%
0 Reacties
door stephenderouck op Sun. 25 Mar. 07 om 18:39
fun

En we zijn er nog niet van af...(!)

video
82%82%82%82%
0 Reacties
door CJ op Mon. 26 Mar. 07 om 21:17
fun

simpsons the movie new trailer

video
92%92%92%92%92%
0 Reacties
door boetje7000 op Wed. 28 Mar. 07 om 18:25
fun

Verborge camera : aliens!!!!!

video
89%89%89%89%89%
0 Reacties
door RazerBe op Sat. 31 Mar. 07 om 14:59
fun

Slimme hond!!!!

video
86%86%86%86%
0 Reacties
door dweepy op Thu. 5 Apr. 07 om 20:51
varia

Grand Theft Auto IV MEGA-POST

text
95%95%95%95%95%
0 Reacties
door EnviousBird op Mon. 24 Mar. 08 om 12:55
1 2 3 »