register Paswoord vergeten?
Zoeken

Poll
Stel dat je na quarantaine de keuze krijgt: een reis met vrouw/vriendin of BBQ met vrienden rond een lekkere steak. Wat zou uw keuze dan zijn?
Bleu ( 28.6% )
Saignant ( 42.9% )
A point ( 28.6% )
Bien cuit ( 0% )
7 votes
Gebruikersstatistieken
Aantal gebruikers nu online:
Maximum aantal tegelijk online vandaag:
maximum aantal tegelijk online dit jaar:
Fundalize ledenlijst
 

Laatste posts van durango

sport

Winner Stays on ( Nike-reclame met Hazard en Courtois)

video
83%83%83%83%
4 Reacties
door Durango op Fri. 25 Apr. 14 om 16:41
muziek

Het Beste van de Grammy\'s

video
50%50%50%
0 Reacties
door Durango op Mon. 27 Jan. 14 om 12:09
varia

Meet Guy Verhofstadt (EPIC)

video
85%85%85%85%
8 Reacties
door Durango op Wed. 22 Jan. 14 om 13:53
fun

Jongetje met ADHD (niet zeker van het geslacht)

video
70%70%70%
6 Reacties
door Durango op Tue. 21 Jan. 14 om 15:49
babes

Bazar du Jour Vingt

image
92%92%92%92%92%
5 Reacties
door Durango op Mon. 20 Jan. 14 om 19:10
muziek

Wat oude rap omdat ik daar tijdens de examens graag naar luister.

video
50%50%50%
2 Reacties
door Durango op Mon. 20 Jan. 14 om 16:17
fun

Niet zo\'n goede rapper

video
77%77%77%77%
8 Reacties
door Durango op Mon. 20 Jan. 14 om 16:11
varia

Man blijft rijden met fietser door zijn autoruit

video
88%88%88%88%88%
11 Reacties
door Durango op Thu. 16 Jan. 14 om 15:12
sport

Het Hotelletje van onze Rode Duivels

video
50%50%50%
0 Reacties
door Durango op Mon. 13 Jan. 14 om 19:41
babes

Bazar du Jour Dix-neuf

image
92%92%92%92%92%
7 Reacties
door Durango op Wed. 18 Dec. 13 om 15:56
varia

J-J De Gucht over euthanasie op CNN

video
50%50%50%
2 Reacties
door Durango op Thu. 28 Nov. 13 om 15:26
babes

Bazar du Jour Dix-huit

image
95%95%95%95%95%
6 Reacties
door Durango op Mon. 25 Nov. 13 om 15:33
fun

True Facts about the Cuttlefish

video
89%89%89%89%89%
0 Reacties
door Durango op Fri. 1 Nov. 13 om 12:16
sport

Gezellige toestand: Besiktas-Galatasaray

video
50%50%50%
4 Reacties
door Durango op Sun. 22 Sep. 13 om 23:47
sport

Leuk interview met enkele Duivels

video
50%50%50%
1 Reacties
door Durango op Fri. 13 Sep. 13 om 00:50
babes

Bazar du jour Dix-sept

image
91%91%91%91%91%
9 Reacties
door Durango op Sat. 7 Sep. 13 om 22:01
fun

Baywatch CPR Prank

video
88%88%88%88%88%
0 Reacties
door Durango op Sat. 7 Sep. 13 om 18:29
fun

WTF-reclame met JCVD!

video
90%90%90%90%90%
4 Reacties
door Durango op Sat. 7 Sep. 13 om 16:10
sport

Pijnlijke val Sagna

video
80%80%80%80%
9 Reacties
door Durango op Mon. 19 Aug. 13 om 14:40
babes

Bazar du Jour Seize

image
90%90%90%90%90%
2 Reacties
door Durango op Sun. 28 Jul. 13 om 18:26
babes

Bazar du Jour Quinze

image
95%95%95%95%95%
4 Reacties
door Durango op Wed. 10 Jul. 13 om 18:50
babes

Bazar du Jour quatorze

image
94%94%94%94%94%
5 Reacties
door Durango op Thu. 27 Jun. 13 om 20:44
fun

True Facts about the Mantis Shrimp

video
94%94%94%94%94%
4 Reacties
door Durango op Thu. 27 Jun. 13 om 13:36
babes

Bazar du Jour Treize

image
94%94%94%94%94%
3 Reacties
door Durango op Fri. 21 Jun. 13 om 17:11
fun

Lift Wars

video
94%94%94%94%94%
10 Reacties
door Durango op Sun. 16 Jun. 13 om 11:42
varia

Alles over menstruaties (door Walt Disney)

video
83%83%83%83%
1 Reacties
door Durango op Thu. 13 Jun. 13 om 15:38
babes

Bazar du Jour Douze

image
96%96%96%96%96%
6 Reacties
door Durango op Tue. 11 Jun. 13 om 03:44
fun

Brits sprekende dieren

video
76%76%76%76%
2 Reacties
door Durango op Thu. 6 Jun. 13 om 20:18
babes

Bazar du Jour Onze

image
96%96%96%96%96%
7 Reacties
door Durango op Tue. 4 Jun. 13 om 19:55
muziek

Like a Version 1

video
60%60%60%
0 Reacties
door Durango op Mon. 3 Jun. 13 om 15:55
babes

Bazar du Jour Dix

image
92%92%92%92%92%
10 Reacties
door Durango op Thu. 30 May. 13 om 16:46
varia

Absurde GAS-boetes

text
94%94%94%94%94%
15 Reacties
door Durango op Tue. 28 May. 13 om 18:16
varia

Blogje over Fundalize

text
75%75%75%75%
20 Reacties
door Durango op Sun. 26 May. 13 om 15:20
film

Je Suis Supporter du Standard

video
80%80%80%80%
6 Reacties
door Durango op Wed. 22 May. 13 om 17:31
fun

Lange kerel met mooi kostuum gaat met een meisje naar het galabal

video
92%92%92%92%92%
11 Reacties
door Durango op Tue. 21 May. 13 om 22:33
varia

Mindblow #64

video
80%80%80%80%
1 Reacties
door Durango op Tue. 21 May. 13 om 20:11
babes

Bazar du Jour Neuf

image
93%93%93%93%93%
4 Reacties
door Durango op Tue. 21 May. 13 om 19:39
fun

Voetbal International

video
88%88%88%88%88%
4 Reacties
door Durango op Sat. 18 May. 13 om 17:34
babes

Bazar du Jour Huit

image
95%95%95%95%95%
12 Reacties
door Durango op Wed. 15 May. 13 om 16:39
sport

Mooie Belgische Voetbalmomenten (21e eeuw)

video
84%84%84%84%
7 Reacties
door Durango op Thu. 9 May. 13 om 19:04
babes

Bazar du Jour Sept

image
97%97%97%97%97%
11 Reacties
door Durango op Mon. 6 May. 13 om 10:48
fun

True Facts about the Tapir

video
86%86%86%86%
2 Reacties
door Durango op Sat. 4 May. 13 om 15:11
babes

Bazar du Jour Six

image
94%94%94%94%94%
8 Reacties
door Durango op Thu. 2 May. 13 om 18:34
varia

Mindblow #60

video
90%90%90%90%90%
2 Reacties
door Durango op Thu. 2 May. 13 om 16:54
babes

Bazar du Jour Cinq

image
95%95%95%95%95%
4 Reacties
door Durango op Sun. 28 Apr. 13 om 14:53
fun

Roemeense Draagberrie

video
65%65%65%
2 Reacties
door Durango op Wed. 24 Apr. 13 om 16:28
babes

Bazar du Jour Quatre

image
94%94%94%94%94%
5 Reacties
door Durango op Wed. 24 Apr. 13 om 16:18
sport

Thiago Silva's (onterecht?) Afgekeurde Wereldgoal

video
77%77%77%77%
7 Reacties
door Durango op Tue. 23 Apr. 13 om 11:14
fun

Daft Punk - Get Lucky

video
47%47%47%
6 Reacties
door Durango op Mon. 22 Apr. 13 om 15:15
babes

Bazar du Jour Trois

image
95%95%95%95%95%
8 Reacties
door Durango op Sun. 21 Apr. 13 om 17:17
1 2 3 »