register Paswoord vergeten?
Zoeken

Poll
Stel dat je na quarantaine de keuze krijgt: een reis met vrouw/vriendin of BBQ met vrienden rond een lekkere steak. Wat zou uw keuze dan zijn?
Bleu ( 28.6% )
Saignant ( 42.9% )
A point ( 28.6% )
Bien cuit ( 0% )
7 votes
Gebruikersstatistieken
Aantal gebruikers nu online:
Maximum aantal tegelijk online vandaag:
maximum aantal tegelijk online dit jaar:
Fundalize ledenlijst
 

Laatste posts van ikke

fun

Nijlpaard doet grasmaaier na

video
75%75%75%75%
4 Reacties
door ikke op Thu. 29 May. 14 om 12:51
fun

Hoogintellectuele praat

video
87%87%87%87%87%
3 Reacties
door ikke op Thu. 29 May. 14 om 12:44
fun

Ontmoet de menselijke Transformer

video
80%80%80%80%
0 Reacties
door ikke op Mon. 19 May. 14 om 10:56
fun

Sociaal experiment: het belang van uiterlijk

video
65%65%65%
1 Reacties
door ikke op Fri. 9 May. 14 om 11:54
fun

Dronken Spaanse bestuurder in Leuven

video
65%65%65%
8 Reacties
door ikke op Mon. 28 Apr. 14 om 16:51
fun

The Expert

video
75%75%75%75%
0 Reacties
door ikke op Fri. 28 Mar. 14 om 18:00
fun

LIVR app - Drink Til You LIVR

video
91%91%91%91%91%
7 Reacties
door ikke op Fri. 7 Mar. 14 om 13:09
fun

You shall not pass, dog!

video
82%82%82%82%
6 Reacties
door ikke op Thu. 27 Feb. 14 om 15:38
nieuws

4Chan Plus extensie zorgt voor problemen om te reageren

text
83%83%83%83%
4 Reacties
door ikke op Fri. 13 Dec. 13 om 00:18
fun

Klachten van achterlijke mensen op reis

text
70%70%70%
19 Reacties
door ikke op Sat. 5 Oct. 13 om 14:05
fun

Een cactus opeten

video
72%72%72%72%
9 Reacties
door ikke op Thu. 29 Aug. 13 om 21:04
varia

Nieuwe beelden van de tsunami in Japan in 2011

video
65%65%65%
3 Reacties
door ikke op Sat. 17 Aug. 13 om 00:13
fun

ERA - Het huis dat zichzelf verkoopt

video
86%86%86%86%
4 Reacties
door ikke op Thu. 25 Jul. 13 om 20:19
fun

Alcohol en machetes gaan niet goed samen

video
90%90%90%90%90%
7 Reacties
door ikke op Wed. 24 Jul. 13 om 23:44
fun

Joelende massa ziet halfnaakte minnaar uit raam vluchten

video
95%95%95%95%95%
7 Reacties
door ikke op Mon. 20 May. 13 om 15:49
fun

Hond valt tv aan voor baseball

video
87%87%87%87%87%
8 Reacties
door ikke op Sat. 13 Apr. 13 om 23:48
fun

Wat te doen wanneer een snoepautomaat blokkeert?

video
84%84%84%84%
14 Reacties
door ikke op Sat. 30 Mar. 13 om 12:33
fun

De eerste eerlijke internetprovider

video
96%96%96%96%96%
12 Reacties
door ikke op Fri. 29 Mar. 13 om 14:40
fun

Amerikanen getuigen over de (nog niet verkozen) nieuwe paus

video
94%94%94%94%94%
13 Reacties
door ikke op Sun. 10 Mar. 13 om 19:49
fun

Heineken - het jobinterview

video
95%95%95%95%95%
7 Reacties
door ikke op Fri. 22 Feb. 13 om 13:43
fun

Beste bushalte ooit

video
98%98%98%98%98%
8 Reacties
door ikke op Thu. 21 Feb. 13 om 13:05
fun

Nina Conti laat een koppel buikspreken

video
94%94%94%94%94%
4 Reacties
door ikke op Sun. 17 Feb. 13 om 12:15
fun

Sickinghe ontdekt dat de Telenet DHCP-server down is

video
23%23%
5 Reacties
door ikke op Mon. 4 Feb. 13 om 15:05
fun

Man zingt 5 octaven op piano

video
88%88%88%88%88%
7 Reacties
door ikke op Sun. 30 Dec. 12 om 21:47
fun

Papegaai zingt Gangnam style

video
93%93%93%93%93%
4 Reacties
door ikke op Sun. 18 Nov. 12 om 13:35
fun

Lockitron

video
53%53%53%
11 Reacties
door ikke op Thu. 4 Oct. 12 om 20:13
nieuws

Verzin mee nieuwe ranks voor FDLZ

text
50%50%50%
0 Reacties
door ikke op Mon. 30 Apr. 12 om 13:05
fun

Golden balls: de beste 'split or steal' ooit

video
92%92%92%92%92%
13 Reacties
door ikke op Fri. 20 Apr. 12 om 17:34
fun

Vrouw probeert haar Smart te parkeren

video
84%84%84%84%
20 Reacties
door ikke op Thu. 5 Apr. 12 om 10:28
fun

Impractical Jokers (S01E01)

video
92%92%92%92%92%
14 Reacties
door ikke op Mon. 9 Jan. 12 om 14:11
fun

OS X Lion first impressions: it sucks

video
81%81%81%81%
9 Reacties
door ikke op Fri. 2 Sep. 11 om 02:31
fun

Real-life Angry Birds

video
84%84%84%84%
6 Reacties
door ikke op Mon. 7 Mar. 11 om 10:25
fun

Telemarketeer \"Dikke hoer\"

audio
88%88%88%88%88%
17 Reacties
door ikke op Sat. 12 Feb. 11 om 15:18
fun

Eerlijke man over zijn vrouw

video
95%95%95%95%95%
16 Reacties
door ikke op Thu. 27 Jan. 11 om 23:36
fun

De Vlaamse politie: de echte Walput en Dhaese

video
91%91%91%91%91%
10 Reacties
door ikke op Thu. 14 Jan. 10 om 18:53
sport

Speciale tennis serve

video
88%88%88%88%88%
20 Reacties
door ikke op Thu. 14 Jan. 10 om 00:25
fun

Lancering van een zelfgemaakte raket

video
81%81%81%81%
21 Reacties
door ikke op Sat. 26 Dec. 09 om 19:17
muziek

Queen Bohemian Rhapsody old school computer remix

video
75%75%75%75%
2 Reacties
door ikke op Thu. 23 Apr. 09 om 18:59
varia

Kaleidoskoop met levende dieren

video
81%81%81%81%
0 Reacties
door ikke op Thu. 18 Dec. 08 om 15:22
fun

Godfather Pepsi vs. Coca Cola reclame

video
91%91%91%91%91%
0 Reacties
door ikke op Mon. 24 Nov. 08 om 16:59
fun

Fiets- en voetgangerslift in Noorwegen

image
84%84%84%84%
0 Reacties
door ikke op Wed. 20 Aug. 08 om 20:02
fun

Very bad office day!

video
90%90%90%90%90%
0 Reacties
door ikke op Fri. 6 Jun. 08 om 16:11
fun

Britain's Got Talent - Austin Blackburn - musical saw

video
92%92%92%92%92%
0 Reacties
door ikke op Tue. 13 May. 08 om 19:27
fun

Domme hond denkt dat hij niet door de deur kan.

video
91%91%91%91%91%
0 Reacties
door ikke op Sat. 19 Apr. 08 om 16:45
fun

[Imitatie] Lord of the Rings in 2 minuten - Greg Morton

video
50%50%50%
0 Reacties
door ikke op Tue. 4 Mar. 08 om 16:51
fun

Jump Boots

video
50%50%50%
0 Reacties
door ikke op Thu. 28 Feb. 08 om 17:24
fun

Cucumber sandwich

video
89%89%89%89%89%
0 Reacties
door ikke op Mon. 25 Feb. 08 om 00:12
fun

Zalige acrobaat op een talentenshow!

video
97%97%97%97%97%
0 Reacties
door ikke op Sat. 9 Feb. 08 om 19:21
fun

Some insane poker hands!

video
93%93%93%93%93%
0 Reacties
door ikke op Sat. 9 Feb. 08 om 18:33
fun

Frozen people in Grand Central Station in New York

video
96%96%96%96%96%
0 Reacties
door ikke op Mon. 4 Feb. 08 om 03:55
1 2 »