register Paswoord vergeten?
Zoeken

Poll
Stel dat je na quarantaine de keuze krijgt: een reis met vrouw/vriendin of BBQ met vrienden rond een lekkere steak. Wat zou uw keuze dan zijn?
Bleu ( 28.6% )
Saignant ( 42.9% )
A point ( 28.6% )
Bien cuit ( 0% )
7 votes
Gebruikersstatistieken
Aantal gebruikers nu online:
Maximum aantal tegelijk online vandaag:
maximum aantal tegelijk online dit jaar:
Fundalize ledenlijst
 

Laatste posts van scriptkiddie

fun

Mannen en tetten, een onderzoek

video
91%91%91%91%91%
29 Reacties
door Scriptkiddie op Fri. 17 Apr. 09 om 19:23
fun

Porno in de trein

video
88%88%88%88%88%
21 Reacties
door Scriptkiddie op Fri. 17 Apr. 09 om 04:41
varia

BD-5: the smallest jet in the world

video
75%75%75%75%
0 Reacties
door Scriptkiddie op Thu. 8 May. 08 om 23:02
fun

Thunderbird pilot has to eject

video
84%84%84%84%
0 Reacties
door Scriptkiddie op Tue. 25 Mar. 08 om 04:10
fun

The music machine

video
82%82%82%82%
0 Reacties
door Scriptkiddie op Sat. 9 Feb. 08 om 14:14
fun

Hot and wet in 30 seconds

video
91%91%91%91%91%
0 Reacties
door Scriptkiddie op Thu. 24 Jan. 08 om 20:45
fun

Condoms: get them before you need it

video
83%83%83%83%
0 Reacties
door Scriptkiddie op Sun. 4 Nov. 07 om 01:02
fun

Vrouw laat mannenhoofden tollen

video
91%91%91%91%91%
0 Reacties
door Scriptkiddie op Fri. 26 Oct. 07 om 20:55
sport

Worst football trick...

video
84%84%84%84%
0 Reacties
door Scriptkiddie op Sun. 21 Oct. 07 om 15:54
varia

Girl has a bad basejump

video
75%75%75%75%
0 Reacties
door Scriptkiddie op Sun. 16 Sep. 07 om 16:33
fun

Hoe uw brein de toren van Pisa omverduwt

image
87%87%87%87%87%
0 Reacties
door Scriptkiddie op Sun. 16 Sep. 07 om 03:31
fun

How to be the perfect boyfriend?

video
72%72%72%72%
0 Reacties
door Scriptkiddie op Wed. 8 Aug. 07 om 05:44
fun

Head in a jar

video
83%83%83%83%
0 Reacties
door Scriptkiddie op Wed. 8 Aug. 07 om 04:55
fun

Necrosex!

flash
64%64%64%
0 Reacties
door Scriptkiddie op Mon. 6 Aug. 07 om 02:38
varia

Geen veiligheidsgordel?

video
77%77%77%77%
0 Reacties
door Scriptkiddie op Tue. 17 Jul. 07 om 21:10
varia

Hoe kun je geluid zien?

video
88%88%88%88%88%
0 Reacties
door Scriptkiddie op Thu. 12 Jul. 07 om 22:38
sport

Gymnastiek: Lilia Podkopayeva

video
90%90%90%90%90%
0 Reacties
door Scriptkiddie op Tue. 3 Jul. 07 om 22:37
fun

Kwajongens bij de trein

video
88%88%88%88%88%
0 Reacties
door Scriptkiddie op Fri. 22 Jun. 07 om 02:31
varia

Try this in jail?

video
89%89%89%89%89%
0 Reacties
door Scriptkiddie op Sun. 27 May. 07 om 04:38
varia

Proza: Zot van lafheid

text
83%83%83%83%
0 Reacties
door Scriptkiddie op Thu. 26 Apr. 07 om 00:17
fun

Wat een bink :-)

video
82%82%82%82%
0 Reacties
door Scriptkiddie op Fri. 20 Apr. 07 om 22:58
babes

Flexibele meid...

video
70%70%70%
0 Reacties
door Scriptkiddie op Thu. 22 Feb. 07 om 23:23
fun

Pi and e on a blind date

video
77%77%77%77%
0 Reacties
door Scriptkiddie op Thu. 15 Feb. 07 om 00:40
fun

Hoe douchen man en vrouw zich?

video
95%95%95%95%95%
0 Reacties
door Scriptkiddie op Mon. 5 Feb. 07 om 01:03
fun

Op de luchthaven..

audio
78%78%78%78%
0 Reacties
door Scriptkiddie op Sun. 4 Feb. 07 om 17:42
fun

Samson en Gert = STRIJKGAAN :P

video
75%75%75%75%
0 Reacties
door Scriptkiddie op Tue. 23 Jan. 07 om 20:28
varia

Trampoline springen kan dodelijk zijn...

video
86%86%86%86%
0 Reacties
door Scriptkiddie op Tue. 23 Jan. 07 om 19:09
fun

Jean-Michel Saive vs. Chiang Levallois

video
83%83%83%83%
0 Reacties
door Scriptkiddie op Fri. 19 Jan. 07 om 23:10
fun

Gewichtloosheid in een vliegtuig :D

video
90%90%90%90%90%
0 Reacties
door Scriptkiddie op Sun. 14 Jan. 07 om 17:59
fun

Pilootje spelen :P

video
68%68%68%
0 Reacties
door Scriptkiddie op Sun. 14 Jan. 07 om 17:44
babes

Hot Shower Girl

video
50%50%50%
0 Reacties
door Scriptkiddie op Wed. 22 Nov. 06 om 20:14
babes

Webcam compilatie

video
50%50%50%
0 Reacties
door Scriptkiddie op Fri. 3 Nov. 06 om 12:32
autos

Mercedes-Benz SLK

image
80%80%80%80%
0 Reacties
door Scriptkiddie op Fri. 27 Oct. 06 om 22:10
autos

Chrysler ME 4-12

image
80%80%80%80%
0 Reacties
door Scriptkiddie op Sun. 22 Oct. 06 om 13:35
babes

The girl next door scene

video
80%80%80%80%
0 Reacties
door Scriptkiddie op Sun. 22 Oct. 06 om 00:15
fun

Spier ontspanner !

video
77%77%77%77%
0 Reacties
door Scriptkiddie op Wed. 27 Sep. 06 om 17:54
fun

Nuon

flash
28%28%
0 Reacties
door Scriptkiddie op Sun. 24 Sep. 06 om 00:06
fun

Spectaculaire landing

video
80%80%80%80%
0 Reacties
door Scriptkiddie op Fri. 25 Aug. 06 om 23:09
fun

Crazy *komisch duo* Frog

video
50%50%50%
0 Reacties
door Scriptkiddie op Tue. 22 Aug. 06 om 11:21
varia

Smackbook, een nieuwe manier van navigeren

video
50%50%50%
0 Reacties
door Scriptkiddie op Wed. 2 Aug. 06 om 18:20
fun

Johnny valt met zijn moto !!

video
80%80%80%80%
0 Reacties
door Scriptkiddie op Wed. 2 Aug. 06 om 04:39
fun

Boeing 747 - A monster taking off

video
50%50%50%
0 Reacties
door Scriptkiddie op Fri. 28 Jul. 06 om 03:30
fun

Mopjes (korte, voor de luie lezers!)

text
90%90%90%90%90%
0 Reacties
door Scriptkiddie op Mon. 24 Jul. 06 om 02:28
fun

What is love?!

video
50%50%50%
0 Reacties
door Scriptkiddie op Fri. 23 Jun. 06 om 16:32
fun

Mopkes..

text
88%88%88%88%88%
0 Reacties
door Scriptkiddie op Thu. 22 Jun. 06 om 22:17
fun

Bubble Shooter

flash
50%50%50%
0 Reacties
door Scriptkiddie op Fri. 16 Jun. 06 om 22:56