register Paswoord vergeten?
Zoeken

Poll
Stel dat je na quarantaine de keuze krijgt: een reis met vrouw/vriendin of BBQ met vrienden rond een lekkere steak. Wat zou uw keuze dan zijn?
Bleu ( 28.6% )
Saignant ( 42.9% )
A point ( 28.6% )
Bien cuit ( 0% )
7 votes
Gebruikersstatistieken
Aantal gebruikers nu online:
Maximum aantal tegelijk online vandaag:
maximum aantal tegelijk online dit jaar:
Fundalize ledenlijst
 

Laatste posts van sneezy

varia

Hoe probleemjongeren aanpakken?

video
90%90%90%90%90%
9 Reacties
door Sneezy op Fri. 2 Jan. 15 om 00:02
sport

Vette touchdown in high school state final

video
84%84%84%84%
1 Reacties
door Sneezy op Tue. 9 Dec. 14 om 00:14
sport

Go Pro: High school football

video
75%75%75%75%
1 Reacties
door Sneezy op Fri. 28 Nov. 14 om 15:54
fun

Best Dominos pizza prank call

video
30%30%
0 Reacties
door Sneezy op Wed. 2 Jul. 14 om 16:34
varia

Man maakt zijn eigen Stonehenge.

video
83%83%83%83%
0 Reacties
door Sneezy op Sun. 29 Jun. 14 om 11:11
sport

Zeer nauwkeurige quarterback (trick shots)

video
83%83%83%83%
1 Reacties
door Sneezy op Fri. 20 Jun. 14 om 16:31
fun

De maanlanding is fake! Of toch niet?

video
84%84%84%84%
3 Reacties
door Sneezy op Sat. 24 May. 14 om 14:39
fun

Andrew Marbach Vine Compilation

video
79%79%79%79%
2 Reacties
door Sneezy op Wed. 30 Apr. 14 om 14:42
fun

Nog eens een echte goede prank!

video
88%88%88%88%88%
2 Reacties
door Sneezy op Fri. 25 Apr. 14 om 18:11
fun

Struikelende pinguïns

video
80%80%80%80%
1 Reacties
door Sneezy op Sun. 23 Feb. 14 om 13:10
fun

Beste supercut die ik ooit zag!

video
85%85%85%85%
5 Reacties
door Sneezy op Thu. 20 Feb. 14 om 19:37
sport

Boksende kleuters in 1942

video
65%65%65%
5 Reacties
door Sneezy op Tue. 4 Feb. 14 om 22:16
varia

Kind onder invloed van alcohol. (nieuw zeeland)

video
53%53%53%
2 Reacties
door Sneezy op Wed. 8 Jan. 14 om 20:12
muziek

London Grammar - Full Performance (Live on KEXP)

video
83%83%83%83%
1 Reacties
door Sneezy op Fri. 20 Dec. 13 om 12:42
fun

Gezellige kerstsfeer

video
83%83%83%83%
6 Reacties
door Sneezy op Wed. 18 Dec. 13 om 11:04
varia

Nieuwe robot in de maak (skynet, is that you?)

video
50%50%50%
6 Reacties
door Sneezy op Sun. 15 Dec. 13 om 19:58
varia

Helende vinger - 6 maand in 2 min (niet voor gevoelige kijkers)

video
81%81%81%81%
7 Reacties
door Sneezy op Wed. 11 Dec. 13 om 22:38
sport

NFL, harde klap. (raw footage)

video
65%65%65%
8 Reacties
door Sneezy op Tue. 10 Dec. 13 om 20:35
fun

Struikelende pinguïns

image
89%89%89%89%89%
6 Reacties
door Sneezy op Fri. 6 Dec. 13 om 16:05
fun

James Franco & Seth Rogen - Bound 3 Kanye West spoof!

video
75%75%75%75%
6 Reacties
door Sneezy op Mon. 25 Nov. 13 om 19:17
sport

Runningback loopt cornerback omver

video
75%75%75%75%
0 Reacties
door Sneezy op Sat. 23 Nov. 13 om 16:57
sport

Gigantische klap in college football.

video
76%76%76%76%
5 Reacties
door Sneezy op Fri. 22 Nov. 13 om 22:39
varia

Gestabiliseerde beelden van de moord op JFK.

video
85%85%85%85%
11 Reacties
door Sneezy op Mon. 18 Nov. 13 om 19:43
fun

Dag Sinterklaas (aflevering 14/1) - Waarom is Zwarte Piet zwart

video
85%85%85%85%
5 Reacties
door Sneezy op Wed. 23 Oct. 13 om 19:28
varia

Een idee voor smarthphones

video
84%84%84%84%
5 Reacties
door Sneezy op Tue. 15 Oct. 13 om 19:47
sport

Fail First

video
75%75%75%75%
3 Reacties
door Sneezy op Sat. 10 Aug. 13 om 19:36
varia

Blood Sacrifice in Indonesia

video
79%79%79%79%
10 Reacties
door Sneezy op Fri. 19 Jul. 13 om 19:50
sport

Football hit, in volle sprint, 60kg verschil in lichaamsgewicht

video
78%78%78%78%
8 Reacties
door Sneezy op Fri. 5 Jul. 13 om 18:47
sport

NFL rookie loopt kort tegen 40km/u op de loopband

video
75%75%75%75%
9 Reacties
door Sneezy op Sat. 29 Jun. 13 om 17:41
fun

Kevin Hart Has An Incredible Work-Out Outfit (Conan O\'Brien)

video
86%86%86%86%
0 Reacties
door Sneezy op Fri. 28 Jun. 13 om 17:00
muziek

You Da One - Pentatonix (Rihanna cover)

video
50%50%50%
0 Reacties
door Sneezy op Fri. 14 Jun. 13 om 20:44
sport

vintage car crash

video
72%72%72%72%
4 Reacties
door Sneezy op Sun. 12 May. 13 om 10:45
fun

Conan O'Brian - Coffee Table Books That Didn't Sell

video
50%50%50%
0 Reacties
door Sneezy op Thu. 9 May. 13 om 12:26
fun

Justin Bieber Honors More Historical Figures - CONAN on TBS

video
85%85%85%85%
2 Reacties
door Sneezy op Tue. 16 Apr. 13 om 14:41
fun

Insulting pick up lines.

video
75%75%75%75%
6 Reacties
door Sneezy op Thu. 7 Mar. 13 om 18:53
fun

Put Your Number In My Phone.

video
80%80%80%80%
5 Reacties
door Sneezy op Sat. 23 Feb. 13 om 11:47
fun

Harlem Reacts to \'Harlem Shake\' Videos

video
83%83%83%83%
4 Reacties
door Sneezy op Thu. 21 Feb. 13 om 00:06
fun

Harlem Shake dance (original army edition)

video
50%50%50%
4 Reacties
door Sneezy op Mon. 11 Feb. 13 om 18:04
muziek

Jake Bugg

video
77%77%77%77%
2 Reacties
door Sneezy op Thu. 31 Jan. 13 om 21:09
varia

The Displair, hologram shizle

video
65%65%65%
14 Reacties
door Sneezy op Sat. 19 Jan. 13 om 13:37
fun

THE NFL : A Bad Lip Reading

video
91%91%91%91%91%
12 Reacties
door Sneezy op Wed. 16 Jan. 13 om 21:43
muziek

Een uurke jazz

video
80%80%80%80%
9 Reacties
door Sneezy op Sun. 13 Jan. 13 om 22:17
sport

Indrukwekkende football hit

video
75%75%75%75%
2 Reacties
door Sneezy op Wed. 2 Jan. 13 om 22:09
fun

Conan O\'Brian - The Human Centipede Menorah Returns

video
83%83%83%83%
5 Reacties
door Sneezy op Tue. 11 Dec. 12 om 22:22
fun

Fake accent prank

video
97%97%97%97%97%
4 Reacties
door Sneezy op Wed. 28 Nov. 12 om 18:53
muziek

The 50\'s

video
75%75%75%75%
0 Reacties
door Sneezy op Mon. 26 Nov. 12 om 18:36
fun

Ontsnapte gevangene.

video
83%83%83%83%
5 Reacties
door Sneezy op Sat. 24 Nov. 12 om 17:21
fun

Conan Writes Chicago Blues Songs With School Kids

video
85%85%85%85%
3 Reacties
door Sneezy op Sun. 18 Nov. 12 om 19:16
fun

Conan Visits The Dublin Guinness Brewery

video
70%70%70%
1 Reacties
door Sneezy op Fri. 16 Nov. 12 om 13:10
muziek

HIT VAN DE DAG GODVERDOMME

video
35%35%
1 Reacties
door Sneezy op Sat. 10 Nov. 12 om 19:51
1 2 3 4 5 6 7 » ... »»